Karrier Portál

Díj-kár analitika csoportvezető

Az NN Biztosító, a biztosítási piac egyik kiemelkedő szereplője, Díj-kár analitika csoportvezetőt keres díjkönyvelési csapatának élére. Ebben a pozícióban aktív szerepet fogsz vállalni a területet érintő projektekben és fejlesztésekben, emellett a csapat munkájának koordinálása, ellenőrzése is a munkád része lesz, többek között a napi operatív munkafolyamatok megszervezése által.

Feladatok

  • Részvétel új rendszerek és folyamatok kialakításában, fejlesztések előkészítése és tesztelése;
  • Operációról érkező utalási igények előkészítésének felügyelete, ellenőrzése; a kifizetésre és átkönyvelésre kerülő tételek pontos teljesítésének felügyelete; Life400, TP2 és banki rendszerek adategyezésének biztosítása;
  • Csoportos beszedések adminisztrációjának felügyelete, beszedési időpontok koordinálása az IT területtel együttműködve; pénzintézetekkel történő folyamatos kapcsolattartás;
  • Az analitikus nyilvántartás és főkönyv egyeztetésének felügyelete, koordinálása;
  • Függőszámlák elemzése, ezekkel kapcsolatos vezetői statisztikák, jelentések elkészítése;
  • Ügyfélkérések, panaszok kezelése;
  • A területet érintő szabályzatok, folyamatok, folyamatleírások elkészítése, karbantartása és gyakorlati szintű ismerete.

Ami nekünk számít

  • Felsőfokú végzettség;
  • Csoportvezetői pozícióban szerzett többéves releváns tapasztalat;
  • Nyitott szemléletmód, proaktív hozzáállás;
  • Life400, TP2 és banki rendszerek ismerete;
  • Biztosításokkal kapcsolatos pénzügyi folyamatok ismerete.

  • Megismerheted, milyen amikor egy agilisan működő vállalatnál dolgozol;
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
  • Rugalmas munkaidő;
  • A pozitív légkör, jó csapat;
  • Multinacionális, modern környezet.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük. Kiválasztási folyamatunk a járványhelyzetre való tekintettel 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 zajlik.

Állás adatai

Állás azonosító: 2605
Pozíció megnevezés: Díj-kár analitika csoportvezető
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan

Ha a Karrier Portál használatával kapcsolatban problémád, kérdésed merül fel, akkor kérjük, keress minket az alábbi elérhetőségeken: