Karrier Portál

Diákmunka - Marketing

Az NN Biztosító, Magyarország piacvezető életbiztosítója, Marketing gyakornokot keres. Amennyiben pályázatod sikeresnek bizonyul, akkor új gyakornokunkként nagy szerepet vállalhatsz a marketing osztály munkájának gördülékenyebbé tételében, és betekintést nyerhetsz egy dinamikus csapat mindennapi tevékenységébe, ezáltal pedig igazi tapasztalatra tehetsz szert a marketing területén!

Feladatok

  • Tartalomgyártás belső és külső kommunikációs felületekre
  • CSR és belső rendezvények koordinálása, ezekhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Kisebb kutatásokban való részvétel, kérdőívek szerkesztése, dokumentumok előkészítése és formázása, prezentációkészítés, fordítási feladatok ellátása (angol-magyar)
  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Az értékesítési hálózat ellátása marketingdokumentumokkal
  • Kitelepülések támogatása, logisztika megszervezése
  • Marketing termékek, nyomtatványok készleteinek követése
  • Marketingkommunikációs csapat támogatása: konferenciákon való részvétel, meetingek összehívása, megbeszéléseken jegyzetek készítése

Ami neked számít

  • Multinacionális vállalati környezetben dolgozhatsz
  • Hogy tagja lehetsz egy nyitott, innovációra törekvő és lendületes csapatnak
  • Hogy megismerheted milyen, amikor egy agilisan működő vállalatnál dolgozol
  • Hogy munkáddal egyenesen multinacionális vállalat Központját támogathatod

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (Marketing, Üzleti vagy Kommunikáció- és médiatudomány területen)
  • Heti 30-40 óra vállalása
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Haladó PowerPoint felhasználói ismeretek
  • Kiemelkedő íráskészség
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Új feladatok megoldására, folyamatos tanulásra való nyitottság
  • Jó kommunikációs készség, pro-aktivitás
  • Precizitás, kiemelkedő szervezőkészség

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2498
Pozíció megnevezés: Diákmunka - Marketing
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Kölcsönzött vagy diák jogviszony