Karrier Portál

Diákmunka - Díjkönyvelés

Az NN Biztosító Zrt. Magyarország piacvezető életbiztosítója diákokat keres díjkönyvelési területre.

Feladatok

  • Euró és HUF bankanyag napi kontírozása és könyvelése
  • Könyvelést érintő tájékoztató emailek elküldése a társosztályok részére
  • Postáról visszaérkező számlák ismételt kiküldése az igazgatóságokra
  • Csoportos beszedési megbízások postázásában való segítség
  • Papiros csoportos beszedési megbízások rögzítésének ellenőrzése a LIFE/400 rendszerben

AMI neked számít

  • a multinacinális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • a nyitott és vidám csapat
  • a rugalmas munkaidő

Ami nekünk számít

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Heti kb 20 óra vállalása, megbeszélés szerinti beosztásban
  • MS Office ismeretek
  • rugalmasság, proaktivitás és csapatszemlélet

  • Pénzügy-számvitel irányú (folyamatban lévő) felsőfokú tanulmányok

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésünkre a Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2360
Pozíció megnevezés: Diákmunka - Díjkönyvelés
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Kölcsönzött vagy diák jogviszony
Napi munkaidő: 4