Karrier Portál

Data Miner

Az NN Biztosító Zrt., a biztosítási piac meghatározó szereplője, Data Miner munkatársat keres Marketing technológia területre. Cégünknél nagy hangsúlyt kap a digitalizáció, és ebben a pozícióban kulcsszereped lenne különböző adatmodellek továbbfejlesztésében, illetve az ehhez szükséges adattárház fejlesztések támogatásában.

Feladatok

  • A Biztosító meglévő ügyfeleit célzó cross- és upsell kampányok adatmodelleinek továbbfejlesztése;
  • Meglévő és prospect ügyfél adatbázisok kezelése, változatos szempontok mentén történő szegmentálása, dinamikus szegmentációs motor továbbfejlesztése;
  • Célcsoportok képzése multi-channel kampányokhoz;
  • Üzleti döntések támogatása rendszeres és ad-hoc riportok készítésével és futtatásával;
  • Kampányok tervezése, kezelése és kiértékelése;
  • Microsoft alapú adattárház fejlesztések támogatása.

  • Felsőfokú végzettség IT / marketing / piackutatás specializációval;
  • MS SQL, DWH ismeret;
  • 2 év tapasztalat marketing területen, szegmentációban, modellezésben;
  • Alapfokú angol nyelvtudás;
  • Projektszemlélet, jó szervezőkészség;
  • Proaktív és nyitott személyiség.

Ami neked számít

  • Motivált és ambiciózus csapat;
  • Rengeteg érdekes kihívás inspiráló, nemzetközi környezetben;
  • Közvetlen üzleti hatást gyakorolhatsz az adatbányászat, adatelemzés és kampány irányítás eszközeivel;
  • Agilis módszertan alapú munkavégzés;
  • Lehetőség, hogy csatlakozz egy neves, sikeres és nemzetközileg ismert vállalat data driven stratégiájához;
  • Próbaidőt követően alapbéren felül: Cafeteria, egészségbiztosítás, NN-es csoportos élet- és balesetbiztosítás;
  • Éves teljesítményalapú bónusz.

Előnyt jelent

  • Biztosítási szektor ismerete;
  • Adat vizualizációban szerzett tapasztalat, PowerBI ismeret;
  • IBM SPSS Modelerben jártasság;
  • CRM rendszerek ismerete (különösen MS Dynamics);
  • Synapse ismeret;
  • MS DWH fejlesztői tapasztalat / affinitás.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük. Kiválasztási folyamatunk a járványhelyzetre való tekintettel 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 zajlik.

Állás adatai

Állás azonosító: 2695
Pozíció megnevezés: Data Miner
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan

Ha a Karrier Portál használatával kapcsolatban problémád, kérdésed merül fel, akkor kérjük, keress minket az alábbi elérhetőségeken: