Karrier Portál

Contact Center transzformációs szakértő

Az NN Biztosító, a biztosítási piac egyik kiemelkedő szereplője, Contact Center transzformációs szakértőt keres. Ebben a pozícióban fő feladatod a Biztosító által meghatározott értékesítési képességek Contact Centeren belüli kialakítása lesz, valamint az értékesítési célok megvalósítását és leszállítását is Te fogod felügyelni.

Feladatok

  • A Contact Center által használt rendszerek és üzleti folyamatok megismerése, ezek alapján hatékonyságnövelő javaslatok kidolgozása;
  • Értékesítési alternatívák kialakítása különböző ügyfélcsoportok számára, skálázható értékesítési rendszer kidolgozása;
  • Aktív részvétel a megvalósításban a fejlesztési csapattal szorosan együttműködve, rendszerbevezetés támogatása;
  • Teljesítménymérés kialakítása a munkavállalói sztenderdek és a hatékonyság maximalizálás figyelembevételével;
  • Szoros együttműködés különböző társterületekkel.

Ami nekünk számít

  • Felsőfokú végzettség;
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat értékesítést végző Contact Center üzemeltetésében/fejlesztésében;
  • Nyitott szemléletmód, proaktív hozzáállás;
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség, folyamatszemlélet;
  • Középfokú angol nyelvtudás.

  • Multinacionális, modern vállalati környezetben dolgozhatsz;
  • Hogy tagja lehetsz egy nyitott, innovációra törekvő és lendületes csapatnak;
  • Hogy megismerheted milyen, amikor egy agilisan működő vállalatnál dolgozol;
  • A versenyképes jövedelem és juttatási csomag.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük. Kiválasztási folyamatunk a járványhelyzetre való tekintettel 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 zajlik.

Állás adatai

Állás azonosító: 2610
Pozíció megnevezés: Contact Center transzformációs szakértő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan

Ha a Karrier Portál használatával kapcsolatban problémád, kérdésed merül fel, akkor kérjük, keress minket az alábbi elérhetőségeken: