Karrier Portál

Árazó aktuárius

Az NN Biztosító, a biztosítási piac kiemelkedő szereplője, Árazó aktuárius munkatársat keres csapatába. Központi feladatod a biztosító működésével kapcsolatos jövedelmezőségi számítások, elemzések elvégzése lesz, emellett szakmai ismereteidet kamatoztatva aktív szerepet vállalhatsz az üzleti folyamatok kialakításában is.

Feladatok

  • Az aktuáriusi számolást igénylő feladatok végrehajtása a termékek fejlesztéséhez és karbantartásához kapcsolódóan;
  • Árazó modellek kialakítása, karbantartása, dokumentálása és használata; bonyolult és új feladatok megoldási módszerének kidolgozása;
  • Feltételezések, adatminőség és dokumentáltság biztosítása a termékek fejlesztéséhez és karbantartásához kapcsolódóan azok teljes életciklusa alatt;
  • Új termékek fejlesztésének proaktív támogatása, az árazási szempontok érvényesítése az új termékek kialakítása során;
  • Összetett árazási és üzleti témák érthető kommunikációja a szervezet minden szintjén;
  • Általános termékfejlesztési és termékmenedzsment tevékenység támogatása.

  • Felsőfokú szakmai végzettség matematikai vagy közgazdasági területen;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Élet-termékek árazásában szerzett tapasztalat;
  • Hasonló területen szerzett min. 3 év tapasztalat;
  • Cash flow modellezésben szerzett gyakorlat;
  • Holisztikus, folyamatokban való gondolkodásmód, proaktivitás;
  • Alapszintű SQL ismeret.

Ami neked számít

  • Multinacionális vállalati környezetben dolgozhatsz;
  • Hogy tagja lehetsz egy nyitott, innovációra törekvő és lendületes csapatnak;
  • Hogy megismerheted milyen, amikor egy agilisan működő vállalatnál dolgozol;
  • Céges laptop;
  • Próbaidőt követően alapbéren felül: Cafeteria, egészségbiztosítás, NN-es csoportos élet- és balesetbiztosítás;
  • Éves teljesítményalapú bónusz.

Előnyt jelent

  • Aktuáriusi szoftver ismerete;
  • Nem-élet termékek árazásában szerzett tapasztalat;
  • VBA és R ismeret.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük. Kiválasztási folyamatunk a járványhelyzetre való tekintettel 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 zajlik.

Állás adatai

Állás azonosító: 2740
Pozíció megnevezés: Árazó aktuárius
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan

Ha a Karrier Portál használatával kapcsolatban problémád, kérdésed merül fel, akkor kérjük, keress minket az alábbi elérhetőségeken: