Karrier Portál

Aktuárius Szakértő

Az NN Biztosító Aktuárius Szakértőt keres saját csapatába 40 órás munkaidőben. Ebben a pozícióban elemzési, strukturált problémamegoldó képességeidet úgy tudod maximálisan kamatoztatni, hogy közben komplex, a vállalat egészét érintő feladatokon dolgozhatsz. Kiemelten belelátsz az új üzleti kezdeményezésekbe és fejlesztésekbe, hiszen egyik legfontosabb feladatod ezek támogatása lesz.

Feladatok

  • A vezető aktuárius hatékony támogatása az üzlet- és termékfejlesztési feladatokban, már a koncepció kialakításától kezdődően
  • Árazási feltételezések, szakértői becslések és modellek részletes ellenőrzése, véleményezése, validálása kvantitatív elemzéseken keresztül
  • Együttműködés az üzlet- és termékfejlesztést végző agilis csapatokkal
  • Kockázati bizottságok munkájának támogatása, kiemelten a Termék-kockázat bizottságra

  • Komplex, gondolkodást igénylő, változatos és felelősségteljes feladatok ellátása iránti igényed
  • Hatással legyél a kialakítandó termékekre, innovációkra
  • Széleskörű rálátást nyerj az üzletre és teljes spektrumában betekintést nyerj a különböző termékek kialakításának folyamatára, illetve azok hatásaira
  • Érdekes szakmai kihívásokkal találkozz a napi munkád során
  • Megismerheted az agilis munkamódszert az üzleti területekkel való együttműködésen keresztül

  • Aktuárius, árazó aktuárius vagy termékfejlesztési területen szerzett 3-4 éves tapasztalatod
  • Élet- vagy nem-életbiztosítási területen szerzett jártasságod
  • Releváns felsőfokú végzettséged (aktuáriusi, pénzügyi, matematikus, fizikus stb.)
  • Magabiztos angol nyelvtudásod írásban és szóban egyaránt
  • Erős analitikus készséged, jó elemzési képességed, logikus gondolkodásod
  • Statisztikai ismereteid
  • Proaktív, megoldás-orientált attitűdöd

Előnyt jelent

  • Termékárazási tapasztalat
  • Cash-flow modellezésben szerzett jártasság
  • MS Excel magas szintű ismerete
  • Adatbáziskezelési ismeretek (SQL)

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2588
Pozíció megnevezés: Aktuárius Szakértő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan