Karrier Portál

Aktuárius - IFRS17

Az NN Biztosító, a biztosítási piac meghatározó szereplője IFRS 17 implementációval kapcsolatos feladatok elvégzésére aktuárius kollégát keres.

Feladatok

  • Módszertani döntések előkészítése, hatásbecslése;
  • Cash Flow modell fejlesztése, kiterjesztése a standard elvárásainak megfelelően;
  • Reporting folyamat és ezt támogató rendszerek kialakítása, finomhangolása;
  • Koordináció és együttműködés az NN Csoport más egységeinek munkatársaival .

  • Új feladatok megoldására, folyamatos tanulásra való nyitottság;
  • Precizitás, strukturált gondolkodásmód;
  • 3-7 év aktuáriusi területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban;
  • VBA és SQL alkalmazási jártasság.

  • Hogy munkáddal értéket teremthetsz, folyamatosan új ismeretekre tehess szert;
  • A jó csapat és az agilis munkavégzés – munkaszervezés;
  • A multinacionális környezet;
  • A versenyképes jövedelem.

Előnyt jelent

  • IFRS17 ismeret / implementációs tapasztalat;
  • Szolvencia II-ben szerzett tapasztalat;
  • Cash Flow modellezés területén szerzett tapasztalat.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük. Kiválasztási folyamatunk a járványhelyzetre való tekintettel 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 zajlik.

Állás adatai

Állás azonosító: 2632
Pozíció megnevezés: Aktuárius - IFRS17
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan

Ha a Karrier Portál használatával kapcsolatban problémád, kérdésed merül fel, akkor kérjük, keress minket az alábbi elérhetőségeken: