Karrier Portál

Aktuárius

Az NN Biztosító, Magyarország piacvezető életbiztosítója, Aktuárius munkatársat keres. Jövendőbeli kollégánknak egy dinamikus és fiatalos csapat tagjaként lehetősége nyílik a Magyarország piacvezető biztosítótársaságának ügymenetével kapcsolatos aktuáriusi számítások elvégzésére, ellenőrzésére és dokumentálására, ezen felül pedig az üzleti működéssel kapcsolatos jövedelmezőségi számítások és elemzések elvégzésére.

Feladatok

  • Biztosítástechnikai tartalékok számítása, tartalék-megfelelőségi tesztek
  • Az SII tartalékok számításához használt feltételezések karbantartása
  • Cash Flow modell fejlesztése, tesztelése
  • Felügyeleti jelentések készítése
  • Havi- és negyedéves zárási feladatok
  • Viszontbiztosításra vonatkozó elemzések, számítások
  • Eredményelemzés, új üzlet értékelés
  • Ad-hoc elemzések, reportok készítése

Ami neked számít

  • Hogy munkáddal értéket teremthetsz
  • A jó csapat
  • A multinacionális környezet
  • A versenyképes jövedelem

Ami nekünk számít

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 2-4 év aktuáriusi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Haladó Excel felhasználói ismeretek
  • VBA, SQL ismeretek
  • Cash Flow előrejelző szoftver(ek) felhasználói szintű ismerete
  • Precizitás, strukturált gondolkodásmód
  • Új feladatok megoldására, folyamatos tanulásra való nyitottság
  • Jó kommunikációs készség, pro-aktivitás

Előnyt jelent

  • Szolvencia II-ben szerzett tapasztalat
  • Cash Flow modellezés területén szerzett tapasztalat
  • R és VB.NET alapú programozási jártasság

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésünkre a Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2466
Pozíció megnevezés: Aktuárius
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: 8