Karrier Portál

Adatbányász

Az NN Biztosító Zrt. Magyarország piacvezető életbiztosítója Adatbányász munkatársat keres.

Feladatok

  • Üzleti döntések támogatása rendszeres és ad-hoc riportok készítésével és futtatásával
  • Meglévő és prospect ügyfél adtabázisok kezelése, változatos szempontok mentén történő szegmentálása
  • Célcsoportok képzése multi-channel kampányokhoz
  • Kampányok megtervezése, kezelése és kiértékelése
  • CRM és Adattárház fejlesztések támogatása

Ami neked számít

  • Tagja lehetsz egy szorgalmas és ambiciózus csapatnak
  • Agilis módszertan alapú munkavégzés
  • Rengeteg érdekes kihívás inspiráló, nemzetközi környezetben
  • Nagy hatást gyakorolhatsz az adatbányászat, adatelemzés és kampány irányítás eszközeivel
  • Lehetőség, hogy csatlakozz egy neves, sikeres és nemzetközileg ismert vállalathoz
  • Versenyképes fizetés és cafeteria csomag

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség IT / marketing / piackutatás specializációval
  • Agilis szemléletmód
  • 1-3 közötti tapasztalat marketing területen és szegmentációban
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS SQL ismeret
  • Proaktív és nyitott személyiség

Előnyt jelent

  • IBM SPSS Modelerben jártasság
  • CRM rendszerek ismerete (különösen MS Dynamics)
  • Adat vizualizációban szerzett tapasztalat
  • MS PowerBI ismeret

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésünkre a Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2394
Pozíció megnevezés: Adatbányász
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: 8